Svet-Stranek.cz
nejen drogérie
OBCHOD  SLUNÍČKO

péče o vlasy:nejen drogérie

péče o vlasy


ELYSÉE Bar. tužidlo 43 - 75ml VIOLET fialová **

ELYSÉE Bar. tužidlo 43 - 75ml VIOLET fialová **

Elysée VIOLET. Fialové barevné pěnové tužidlo propůjčí vlasům pevný vzhled a intenzívní barevný odstín. Stálost barvy 6-8 umytí vlasů.

Před prvním použitím, proveťe test, zda výrobek nezpůsobuje alergickou reakci. Naneste malé množství pěny na předloktí a umyjte po 40 min. Pokud se neprojeví žádné změny na kůži můžete bezpečně používat přípravek. Nepoužívejte pěnu k barvení řas a obočí, a pokud se výrobek dostane do očí - bez prodlení opláchněte vodou. Vyzkoušejte barvící pěnu na pramenu vlasů a zapamatujte si čas potřebný k dosažení požadované barvy. U zesvětlovaných vlasů, nebo vlasů po trvalé ondulaci může být barevný efekt intenzívnější a v případě tmavých a barevných vlasů, může být barva méně viditelná. Pěnu lze odstranit z kůže pleťovým mlékem pro odstraňování make-upu nebo mýdlem s vodou. Nádobku před použitím důkladně protřepte. Barva se vymyje po cca 6-8 mytích. Obsah balení vystačí na cca. 8 použití. Návod k použití: Pozor! Chraňte před zašpiněním oblečení, ručníky a kování. 1. Nasaďte si rukavice. 2. Přikryjte ramena ručníkem a kůži vystavenou přímému kontaktu s pěnou natřete mastným krémem. 3. Protřepejte a naneste pěnu na suché a čiste vlasy (na celý účes nebo pramínky vlasů). Při aplikaci pěny držte nádobu dnem vzhůru. 4. Vmasírujte produkt do vlasů nebo do jednotlivých pramenů. 5. Nechte působit po dobu cca 10-15 min - v závislosti na požadované intenzitě barvy. 6. Oplachujte proudem vody, tak dlouho dokud voda nebude čistá. 7. Vysušte vlasy a bežným způsobem upravte.

Bezpečnostní opatření: používejte v souladu s návodem k použití. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisket, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Nepropichujte ani nespalujte, ani po spotřebování. Chraňte před slunečním zářením a teplotami nad 50°C. Obal likvidujte v rámci tříděného odpadu. Obsah balení: barvící pěna v nádobě, rukavice a návod k použití - uvnitř obalu. Obal: AL tlaková nádoba; Obsah: 75ml

Cena: 72,-
zpět na seznam zboží«
návštěvníků stránky
celkem120 630
tento týden45
dnes45