Svet-Stranek.cz
nejen drogérie
OBCHOD  SLUNÍČKO

péče o pleť:nejen drogérie

péče o pleť


PRETTY PERFECT Roll On Facial Q10

PRETTY PERFECT Roll On Facial Q10

FACIAL ROLL ON WITH Q10 - Kuličkový pleťový přípravek pro dokonalou pleť s Q10. Koenzym Q10 produkuje energii, která pohání růst buněk a chrání naše kožní buňky před poškozením.

Nicméně s přibývajícím věkem se hladina Q10 začíná snižovat, takže musíme pomoci doplnit přirozené zpevnění našich kožních buněk a snížit tak výskyt jemných vrásek. Facial Roll On s Q10 osvěží a regeneruje, zatím co masážní efekt kuličky bude stimulovat kožní buňky a zanechává pleť jemnou a zdravou. Ideální velikost do kabelky nebo do kapsy, roll on je skvělý, když jste doma nebo na cestách. Jak používat: nejlépe použít na čistou a suchou pokožku. Umístěte kuličku přímo na místo, které chcete ošetřit, například, čelo, kolem očí a úst. Naneste gel lehkými, krouživými pohyby pokrývající celou oblast. Na povrchové úpravy můžete vklepat gel konečky prstů, a nechte uschnout. V případě potřeby opakujte. Prosím uchovejte obal pro pozdější potřebu. Řada výrobků Perfect Roll On byla inspirována dnešní dobou, kdy jsme si přáli malý kosmetický doplněk. Náš Roll On je navržen tak, aby poskytoval praktické kosmetické řešení pro každodenní touhu po kráse.

Upozornění: Nepoužívejte na porušenou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte čistou vodou, pokud si nejste jisti, obraťte se na lékaře. Je velmi malá pravděpodobnost alergické reakce na přípravek, pokud se tak stane, přestaňte okamžitě používat a požádejte svého lékaře o radu. Pouze pro vnější použití.

Cena: 46,-
zpět na seznam zboží«
návštěvníků stránky
celkem120 630
tento týden45
dnes45