Svet-Stranek.cz
nejen drogérie
OBCHOD  SLUNÍČKO

péče o pleť:nejen drogérie

péče o pleť


MARION Micelární odličovací voda 150ml /1171

MARION Micelární odličovací voda 150ml /1171

Micelární odličovací voda na odstranění make-upu z tváří a z oblastí očí pro normální a citlivou pleť s obsahem kyseliny hyalorunové a extraktu z ibišku.

Micelární vody jsou kosmetické přípravky se speciálním složením a jsou charakteristické svou šetrností k lidské pokožce. Voda obsahuje micelární struktury, skládající se z hydrofilních a lipofilních molekul, které účinně emulgují nečistoty a důkladně tak čistí pleť a odstraňují make-up z tváře a z oblastí očí. Obsahuje extrakt z ibišku pro vyhlazení pleti a kyselinu hyalorunovou, která dokonale hydratuje a revitalizuje pleť. Přípravek je určený pro každodenní péči o pleť a je vhodný i pro osoby používající kontaktní čočky, protože neobsahuje žádný alkohol.

Jak používat: Navlhčeným tamponem nejprve odličte oči a rty, potom zbytek obličeje. Při odlíčení tváře postupujte vždy směrem od středu obličeje do strana a jemně stírejte. Opakujte dokud nezůstane tampon čistý. Neoplachujte tvář vodou pouze jemně vysušte tamponem. Zabraňte vniknutí do očí.

Cena: 65,-
zpět na seznam zboží«
návštěvníků stránky
celkem120 630
tento týden45
dnes45