Svet-Stranek.cz
nejen drogérie
OBCHOD  SLUNÍČKO

péče o pleť:nejen drogérie

péče o pleť


DELIA BIO Denní krém 30ml OLIVA

DELIA BIO Denní krém 30ml OLIVA

DELIA BIO - Jemný, denní pleťový krém určen pro normální a suchou pleť, který obsahuje olivový a bavlníkový olej Olivový a bavlníkový olej vyživují a hydratují Vaši pleť do hloubky.

Krém také obsahuje speciálně vybraný komplex přírodních hydratačních částeček z peruánské rostliny Tora (Caesalpinia spinosa) z okolí And, zaručující hloubkovou hydrataci a regeneraci pokožky. Krém nanášejte ráno na očištěnou pokožku tváře a dekoltu.

Upozornění: Nepoužívejte na porušenou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte čistou vodou, pokud si nejste jisti, obraťte se na lékaře. Je velmi malá pravděpodobnost alergické reakce na přípravek, pokud se tak stane, přestaňte okamžitě používat a požádejte svého lékaře o radu. Pouze pro vnější použití. Uchovejte obal pro pozdější potřebu. DELIA BIO Kosmetika neobsahuje žádné geneticky modifikované složky, syntetická barviva, minerální oleje, detergenty, silikony a glutamany. Výrobek obsahuje přírodní oleje a extrakty.

Cena: 47,-
zpět na seznam zboží«
návštěvníků stránky
celkem120 630
tento týden45
dnes45